preloader

Serwis kotłów gazowych – przeglądy i naprawy

​​
instalacje co - ogrzewanie podłogowe

Regularne przeglądy kotłowni gazowych i olejowych oraz prawidłowa konserwacja wszystkich urządzeń zapewniają bezawaryjność oraz znacząco wpływają na ekonomię ich użytkowania oraz żywotność. Koszty okresowych przeglądów gazowych są znacznie niższe niż naprawy po wystąpieniu awarii. Regularne kontrolowanie stanu instalacji i wczesne reagowanie na jakiekolwiek usterki jest też niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa użytkowników. Firma Demar specjalizuje się w wentylacji i rekuperacji, a także w instalacjach centralnego ogrzewania i sanitarnych. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi gwarancyjne i pogwarancyjne obejmujące serwis kotłów gazowych oraz całych instalacji. Zajmujemy się urządzeniami wchodzącymi w zakres szeroko rozumianej techniki grzewczej i sanitarnej oraz odnawialnych źródeł energii. Serwisujemy urządzenia firm WOLF, Dedietrich i Viessamann – zajmujemy się pompami, zaworami mieszającymi i innym osprzętem. Kontrolujemy je, prowadząc przeglądy kotłowni.


 


​​

serwis logo demar PRZEGLĄDY GAZOWE DLA ZACHOWANIA SPRAWNOŚCI INSTALACJI

Gaz jest paliwem, z którym trzeba się odpowiednio obchodzić. Zaniedbanie w tym zakresie może prowadzić do poważnych konsekwencji, włącznie z zagrożeniem zdrowia i życia. Regularnie przeprowadzane przeglądy kotłowni oraz serwis pieców gazowych pozwalają wyeliminować takie ryzyko. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i doskonale znamy się na swojej pracy. Mamy też doświadczenie i uprawnienia SEP z odpowiedniej grupy, które potwierdzają nasze kwalifikacje.

Specjalizujemy się w serwisie kotłów gazowych i olejowych różnych producentów. Możesz zlecić nam również kompleksowy przegląd kotłowni. Dzięki skontrolowaniu stanu technicznego wszystkich elementów instalacji, każda potencjalna usterka ma szansę zostać szybko wykryta i naprawiona. W ramach serwisu kotłowni przeprowadzimy niezbędne prace naprawcze, które przywrócą urządzenia do prawidłowego działania. Regularne przeglądy gazowe to sposób na to, by instalacja działała z maksymalną wydajnością, dzięki czemu koszty ogrzewania będą utrzymywać się na optymalnym poziomie.
 
Jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym marki Wolf.
 
Jeśli chcesz zlecić przegląd kotłowni, serwis kotłów gazowych lub inne usługi wchodzące w zakres naszej oferty, zachęcamy do kontaktu z firmą Demar. Zespół specjalistów zajmie się Twoimi urządzeniami i przywróci je do pełnej sprawności.
 


 


 KONTAKT Z SERWISEM 

Przed rozmowa z serwisem warto przygotować
następujące dane :

  • nazwę producenta i model urządzenia – dane z instrukcji obsługi lub z tabliczki znamionowej kotła;
  • informacje czy jest to kocioł stojący czy wiszący, jedno czy dwu-funkcyjny, olejowy czy gazowy;
  • dokładny opis usterki, np. w jakich okolicznościach występuje lub jaki komunikat pojawia się na wyświetlaczu

powyższe informacje usprawnią rozmowę z serwisem i pozwolą na ustalenie wstępnego kosztu wizyty oraz terminu naprawy.

serwis pieca co