preloader

Instalacje sanitarne – kompleksowe usługi

Przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, higiena osobista to tylko kilka prozaicznych czynności, które składają się na codzienność mieszkańców każdego domu. Wykonanie każdej z nich wymaga dostępu do bieżącej wody oraz systemu kanalizacji, którym można odprowadzać ścieki. Chociaż w przeszłości zaspokajano te potrzeby przy użyciu studni i wc na podwórku, obecnie instalacje sanitarne stanowią nieodłączny i oczywisty element architektury budynku. Montaż instalacji wymaga znajomości hydrauliki, dostępnych materiałów oraz odpowiedniego doboru parametrów. Zbyt wąskie czy nieprawidłowo ułożone rury mogą prowadzić do zapychania się i problemów z wybijaniem ścieków lub zbyt niskim ciśnieniem wody na wyższych kondygnacjach. Dlatego też realizację projektu takiego systemu warto powierzyć fachowcom.

W skład instalacji sanitarnej w budynku wchodzą wszystkie elementy instalacji wodnej, kanalizacyjnej i grzewczej. Przyjęło się, że instalacja sanitarna to przede wszystkim zespół urządzeń, rur i ich łączników, za pośrednictwem których, do budynku jest doprowadzana woda użytkowa, a odprowadzane są z niego ścieki. Jeśli szukasz fachowców, którzy przeprowadzą dla Ciebie prace właśnie w tym zakresie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

serwis logo demar Montaż i wsparcie techniczne

Firma Demar z siedzibą w Jeleniej Górze to specjaliści w dziedzinie techniki grzewczej, wentylacyjnej i sanitarnej. W ofercie znajdziesz szeroki zakres usług związanych z projektowaniem i wykonywaniem instalacji sanitarnych w domach prywatnych, firmach czy instytucjach. Nie tylko przeprowadzamy montaż wszystkich niezbędnych elementów, ale obejmujemy klientów opieką gwarancyjną i pogwarancyjną. W jej ramach prowadzimy między innymi serwis kotłów gazowych, urządzeń instalacji wodnej i kanalizacyjnej oraz wszystkich innych elementów wymagających naprawy i konserwacji. Cechuje nas nie tylko kompleksowy zakres usług, ale przede wszystkich profesjonalizm i terminowość wykonania każdego zlecenia.