preloader

Instalacje grzewcze – specjaliści w zakresie ogrzewania

Centralne ogrzewanie pozwala na utrzymanie we wnętrzu budynku optymalnej temperatury i zapewnienie komfortu cieplnego domownikom lub pracownikom firmy. Jest też istotne dla samych murów, które w ciepłym, suchym otoczeniu nie wchłaniają wilgoci i nie sprzyjają rozwojowi pleśni.

Najczystsze i często też najtańsze jest ogrzewanie gazowe, które umożliwia również produkcję gorącej wody. Piece na gaz są łatwe w obsłudze i nie wymagają codziennego usuwania produktów spalania. Są też ekologiczne, gdyż spalanie gazu nie generuje związków siarki, a jedynie dwutlenek węgla i parę wodną oraz niewielkie ilości tlenku azotu. Z drugiej strony ogrzewanie gazowe wymaga profesjonalnego wykonania instalacji. Wynika to z faktu, że gaz jest paliwem niewidocznym, a najmniejsze rozszczelnienie może prowadzić do wybuch, lub pożaru. Jeśli budujesz dom lub chcesz wymienić instalacje grzewcze, skorzystaj z naszych usług.

serwis logo demar Technika grzewcza i pompy ciepła

Technika grzewcza w szerokim zakresie jest specjalizacją firmy Demar. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem instalacji grzewczych dla budynków różnego typu. Zlecisz nam przede wszystkim montaż powszechnie wykorzystywanych urządzeń, takich jak nowoczesne kotły gazowe i olejowe wraz z oprzyrządowaniem. Prowadzimy też serwis pieców gazowych przeznaczonych do ogrzewania ciepłej wody i c.o. Zdajemy sobie jednak sprawę, że użytkownicy budynków szukają najbardziej ekonomicznych i wydajnych rozwiązań w zakresie ogrzewania. Dlatego w ofercie firmy znajdziesz również nowoczesne urządzenia, takie jak pompy ciepła czy kolektory słoneczne.

Tanie i ekologiczne źródła energii cieszą się obecnie dużym powodzeniem. Wynika to z ogólnej troski o środowisko naturalne, ale też z potrzeby oszczędzania i życia w czystym, przyjaznym środowisku. Pompy ciepła i energia solarna umożliwiają osiągnięcie tych celów. Decydując się na takie rozwiązanie, obniżysz rachunki za energię i będziesz eko.

Jeśli nie jesteś pewien, jaki typ instalacji grzewczej najlepiej sprawdzi się w Twoim obiekcie, z przyjemnością Ci doradzimy. Pomożemy w wyborze systemu ogrzewania, który będzie najbardziej wydajny, oszczędny i ekologiczny. Możesz zlecić nam montaż instalacji solarnej do ogrzewania wody użytkowej lub założenie pompy ciepła, która pozwala znacznie zmniejszyć koszty energii cieplnej dla domu.

Działamy fachowo, sprawnie i terminowo. Korzystając z naszych usług, zawsze możesz liczyć na opiekę serwisową i profesjonalne doradztwo. Zachęcamy do kontaktu z firmą Demar w Jeleniej Górze​.