preloader

O nas

demar logo Pewny partner – firma Demar

Komfortowy, bezpieczny i tani w eksploatacji dom nie może istnieć bez kilku podstawowych instalacji. Centralne ogrzewanie, bieżąca woda i kanalizacja oraz system wymiany powietrza to najważniejsze z nich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy i umiejętnościom praktycznym, jakie zdobyliśmy realizując zlecenia, wiemy, jak ważne jest ich wykonanie na najwyższym poziomie. Nie sztuką bowiem jest doprowadzenie wody do domu, montaż pompy ciepła, czy odprowadzenie ścieków. Kluczowe jest zaprojektowanie i wykonanie instalacji tak, aby była maksymalnie sprawna, bezawaryjna i całkowicie bezpieczna.

demar logo Specjaliści w dziedzinie techniki grzewczej

​Demar specjalizuje się głównie w technice grzewczej. W praktyce oznacza to, że montujemy, serwisujemy, naprawiamy i kontrolujemy urządzenia, które mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla domu i jego mieszkańców. Dlatego do pracy angażujemy bogatą wiedzę teoretyczną, kierujemy się zaleceniami norm i przepisów oraz zasadami sztuki z dziedziny montażu i eksploatacji urządzeń grzewczych.

​Na pełne zaangażowanie i profesjonalizm pozwala nam wieloletnie doświadczenie. Firma Demar prowadzi działalność w zakresie nowoczesnych technik grzewczych i instalacyjnych już od 1991 roku. Mamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia. Jesteśmy też nastawieni na kompleksową obsługę, klienta indywidualnego jak i instytucjonalnego. Obejmuje ona przygotowanie koncepcji ogrzewania obiektu, poprzez opracowanie projektu i uzyskanie pozwolenia na budowę, do jego realizacji z odbiorami, uruchomieniem i opracowaniem instrukcji obsługi.

pewny partner 

Powierzone nam zadania realizujemy w pełnym zakresie robót budowlanych, instalacyjnych i elektrycznych.

​Stosujemy najnowsze rozwiązania firm Wolf, Viessmann, Buderus, De Dietrich, Hoval, Weishaupt, Danfoss, Grundfos, Wilo i wielu innych.